Sla navigatie over

Adviseurs AVI

Het programma ‘Aandacht voor iedereen’ kent 24 ‘Adviseurs Versterking Wmo’. Deze adviseurs zijn verantwoordelijk voor het voorbereiden en uitvoeren van activiteiten voor Wmo-raden en regionale en lokale belangenorganisaties.

 

naam

functie

e-mail

 

 

 

Jannie   Soepboer

adviseur Friesland

soepboer@zorgbelang-fryslan.nl

Andries Kroese

adviseur Groningen

a.kroese@zorgbelang-groningen.nl

Wilfred de Jonge

adviseur Groningen

w.dejonge@zorgbelang-groningen.nl

Alice Makkinga

adviseur Drenthe

info@alicemakkinga.nl

Gerry Vrielink

adviseur Overijssel

g.vrielink@belangenorganisatiesoverijssel.nl

Betty Stam

adviseur Overijssel

b.stam@belangenorganisatiesoverijssel.nl

Anne-Wil Lensen

adviseur Overijssel

a.lensen@belangenorganisatiesoverijssel.nl

Mieke Biemond

adviseur Gelderland

miekebiemond@zorgbelanggelderland.nl

Henk Beltman

adviseur Gelderland

henkbeltman@zorgbelanggelderland.nl

Joke Stoffelen

adviseur Gelderland

jokestoffelen@zorgbelanggelderland.nl

Stef Harweg

adviseur Gelderland

stefharweg@zorgbelanggelderland.nl

Antoinette Meys

adviseur Gelderland

antoinettemeys@zorgbelanggelderland.nl

Marjan Maarschalkerweerd

adviseur Utrecht

aviutrecht@gmail.com

Jetske de Jong

adviseur Utrecht

aviutrecht@gmail.com

Anne Burgers

adviseur Flevoland

a.burgers@cmo-flevoland.nl

Yvonne Steemers

adviseur Noord-Holland en Amsterdam

ysteemers@zorgbelang-nederland.nl

Esther Anker

adviseur   Noord-Holland en Amsterdam

eanker@zorgbelang-nederland.nl

Jetske de Jong

adviseur   Noord-Holland en Amsterdam

jdjong@zorgbelang-nederland.nl

Mariëtte   Teunissen

adviseur Zuid-Holland

mteunissen@zorgbelang-zuidholland.nl

Herman Eitjes

adviseur Zuid-Holland

heitjes@zorgbelang-zuidholland.nl

Arjan de Weger

adviseur Zuid-Holland

adeweger@zorgbelang-zuidholland.nl

Arthur Jansen

adviseur Limburg

ajadvies@cuci.nl

JanPeter Hazelaar

adviseur Noord-Brabant en Limburg

jhazelaar@zorgbelang-brabant.nl

Saskia van den Broek

adviseur Noord-Brabant

svdbroek@zorgbelang-brabant.nl

Gabie Conradi

adviseur Noord-Brabant

gconradi@zorgbelang-brabant.nl

Klaartje Koenraad

adviseur Zeeland

k.koenraad@klaverbladzeeland.nl

 

 

Stuur een e-card!

Stuur een e-card

Uw relaties attenderen op Zorgbelang? Met uw hulp kunnen we belangen in de zorg beter behartigen.
Stuur een e-card!
Pagina afdrukken